Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniuKsiążkę można kupić pisząc na adres kontaktfundacjasr.orgNasza organizacja zajmuje

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH. Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniu. Książkę można kupić pisząc na adres. Nasza organizacja zajmuje się propagowaniem w Polsce pokojowych metod porozumiewania się takich jak. Porozumienie bez Przemocy PBP - Nonviolent Communication NVC. Program Esenscje Kobiecości i Męskości - Essential Peacemaking Women and Men. Metoda Kręgów Naprawczych - Restorative Circles.

OVERVIEW

This web page fundacjasr.org currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have explored five pages inside the site fundacjasr.org and found twelve websites interfacing with fundacjasr.org. There is two contacts and locations for fundacjasr.org to help you communicate with them. This web page fundacjasr.org has been on the internet for seven hundred and fifty weeks, eighteen days, seventeen hours, and four minutes.
Locations
Online Since
Feb 2010

FUNDACJASR.ORG RANKINGS

This web page fundacjasr.org has seen diverging quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacjasr.org

Traffic ranking (by month) for fundacjasr.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjasr.org

FUNDACJASR.ORG HISTORY

This web page fundacjasr.org was created on February 15, 2010. It is now seven hundred and fifty weeks, eighteen days, seventeen hours, and four minutes old.
REGISTERED
February

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Home - Dominika Jasińska

Z wielką radością informuję, że rozpoczęta została rekrutacja na intensywny program NVC dla Biznesu. Oraz na Studium Komunikacji w Edukacji. Zachęcam do przejrzenia programu i skorzystania z opcji płatności early bird. To metoda komunikacji, która często, gdy zaczyna się ją zgłębiać, staje się filozofią życia. Dlaczego? Osoby i instytucje, które wspierają rozwój NVC w Polsce. Żyrafa w Trójmieście - przestrzeń na Facebooku dla osób zainteresowanych ideą NVC.

STRONA GŁÓWNA - Empathic Way

Oferta dla szkół i przedszkoli. Oferta dla firm i NGO. Oferta dla szkół i przedszkoli. Oferta dla firm i NGO. Rozpowszechniać szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią wysoką jakość kontaktu. Z ludźmi, zrozumienie siebie i innych. Oraz działanie w zgodzie ze swoimi wartościami.

WHAT DOES FUNDACJASR.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasr.org Mobile Screenshot of fundacjasr.org Tablet Screenshot of fundacjasr.org

Oltom Tomasz Baginski

Tomasz Baginski

ul. Nowolipie 25/34

Warszawa, 01-002

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

FUNDACJASR.ORG HOST

Our parsers detected that a lone page on fundacjasr.org took zero milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider fundacjasr.org not secure.
0 secs
62.129.194.178

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacjasr.org states the following, "Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH." We saw that the website also said " Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniu." It also said " Książkę można kupić pisząc na adres. Nasza organizacja zajmuje się propagowaniem w Polsce pokojowych metod porozumiewania się takich jak. Porozumienie bez Przemocy PBP - Nonviolent Communication NVC. Program Esenscje Kobiecości i Męskości - Essential Peacemaking Women and Men. Metoda Kręgów Naprawczych - Restorative Circles."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Start Fundacja Stonoga

Tel 32 738 24 26.

Fundacja im. Tomasza Strzembosza

, dokładnie cztery lata po śmierci Profesora, z inicjatywy Rodziny oraz jego uczniów do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000315428, wpisana została Fundacja im. Dzięki historii miałem ciekawe - a sądzę, że także wartościowe - życie. T Strzembosz, W stronę zachodzącego słońca. Życiorysy wpisane w polską historię, Warszawa 2003, s. Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja im.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy.

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji. Już po raz drugi w ramach wspólnego Projektu Nasielskiej Sekcji Kajakarskiej zorganizowaliśmy spływ rzeką Wkrą, przygoda była o tyle ciekawa że , młodzi kajakarze trafili na cofającą się falę powodziową. Na terenie byłej jednostki wojskowej atrakcji nie brakowało, były gry i zabawy sportowe, strzelanie z wiatrówek i paintballu. Pozyskanie artykułów szkolnych i sportowych. Wspólnie z Radą Rodziców pr.

Fundacja Szkolna